mswindows.org cheap office-professional-plus-2016 key parajumpers sale www.troilus.es anneshealinghands.nl canada goose jas parajumpers outlet

Jak nakupovat

Stránky www.ProPsiska.cz jsou pouze galerií. Všechny výrobky jsou vyráběné na míru, proto jsou objednávky zadávány individuálně přes email psi.obojky@gmail.com, ve zprávách na facebooku nebo na www.fler.cz/propsiska.

Na stránce nabízíme dvě produktové řady – Obojky od Anet a Ginny – klasické nylonové obojky, vodítka, postroje atp. pošité stuhami s různými vzory, které šijeme už od roku 2012; novinku roku 2017 obojky DOGCORD – z paracordu a biothanu. Více o nich se dozvíte v samostatném článku zde.

 


Obojky od Anet a Ginny – obojky z popruhu a stuh.

Jak měřit?

Základní ceny obojků jsou vždy udávány pro velikost 25 – 35 cm, pokud není uvedeno jinak. Jedná se o délku obojku i se sponou. Ideální je naměřit buď současný obojek psa, nebo obvod krku. Obojek se obvykle dá nastavit min. o 5 cm na každou stranu.

Typické rozhraní velikostí (může být samozřejmě i jiné, limitované je technickým provedením obojku):

  • 22 – 30 cm
  • 25 – 35 cm
  • 30 – 40 cm
  • 30 – 45 cm
  • 30 – 50 cm
  • 35 – 55 cm

Klasická délka vodítka je 1,2 metru, ale může být i jiná, taktéž šijeme vodítka přepínací. Měření na norský postroj naleznete zde. Pro klasický postroj je třeba naměřit minimálně obvod hrudníku a krku, kde postroj následně bude nasazen.

Canada Goose Danmark Forhandlere Canada Goose Outlet Malmö Canada Goose Jakke Kvinder Canada Goose Outlet Udsalg Canada-goose Brugt Til Salg Debat Om Canada Goose Canada Goose Danmark Outlet Canada Goose Jakker Trillium Parka Canada Goose Men Canada Goose Jakke Sverige Canada Goose Vest Dame Canada Goose Jakke Dame Canada Goose Jakke Dame Rød Canada Goose Mystique Parka Canada Goose Jakker Herre Canada Goose Parka Dame Canada Goose Jakke 2016 Canada Goose Udsalg Canada Goose Erfaring Canada Goose Vest Til Salg Canada Goose Dame Jakke Tilbud Canada Goose Vest Herre Tilbud Canada Goose Jakker Tilbud Canada Goose Jacket Canada Goose Vest Sverige Billig Canada Goose Jakke Brugt Canada Goose Jakke Canada Goose Jakke